"Можливо, доведеться переконувати маланкарів не приїжджати на свята до Чернівців... Ми не хочемо, щоби кількість свіжовиритих могил зростала" , - Осачук про Maланка-фест

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук вважає, що Чернівці можуть знову відмовитись від проведення фестивалю "Маланка-фест".

Про це посадовець сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання кореспондента molbuk.ua

Осачук нагадав, як у Чернівецькій області збільшився рівень захворюваності на коронавірус після велелюдних заходів та концертів у Чернівцях на початку жовтня. Водночас голова ОДА вважає, що "ми не можемо собі дозволити зачинитися і бути напівмертвими".

"Тому я вважаю, що міська рада робить правильно, коли вона анонсує, коли вона готується до таких важливих емоційних подій. Люди мають мати радість у житті. Підготовка – правильна. А от чи проводити, чи ні – це має бути виважене рішення, спільно з усіма. І має бути правильна комунікація", – сказав голова Чернівецької ОДА.

Разом з тим посадовець вважає, що, можливо, доведеться переконувати маланкарів не приїжджати на свята до Чернівців.

"Можливо доведеться маланкарям пояснити: "Дорогі друзі, ми вас просимо цього року не брати участь, не приходити. Ми дуже перепрошуємо. Але ми не хочемо, щоби кількість свіжовиритих могил на чернівецькому кладовищі стрімко зростала". Найбільшою цінністю є живі чернівчани. А чернівчани, які подивляться Маланку, а потім підуть на той світ – це нам не дуже підходить", – зауважив голова ОДА.

Окрім того, посадовець зауважив, що "Австрія та Німеччина наглухо закриваються" навіть при тому, що рівень вакцинації громадян у цих країнах складає приблизно 70 відсотків.

"Ми бачимо, що четверта хвиля – не за горами. Сьогодні Чернівецька область має в Україні найнижчий рівень завантаженості ліжок, виділених для хворих на ковід. Але це тимчасова стабілізація", – сказав голова ОДА.

Він також закликав буковинців бути пильними та обережними.

"І навіть, якщо прийдеться відмовитися, то ми перепросимо пані Оксану Лелюк (організаторку фестивалю "Маланка-фест", – авт.) та перенесемо цей фестиваль на наступний рік", – сказав Осачук.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації