Через пандемію цього року не відбудеться традиційний етно-духовний фестиваль "Обнова-фест"

ЧЕРЕЗ КЛЯТИЙ ВІРУС... / 

Традиційний етно-духовний фестиваль Обнова-фест, який щороку проходить у Чернівцях у музеї просто неба на Трійцю, цьогоріч перенесли. Про це повідомляє
ІА АСС.

Фестиваль був заплановний на 7 червня. Однак, у зв'язку з пандемією коронавірусу, дійство довелося перенести на невизначений час.

"На Трійцю Обнова-фесту цьогоріч точно не буде. Далі будемо діяти по ситуації, бо незрозуміло коли карантин завершиться і невідомо, коли саме в нашій області ці всі заходи будуть пом’якшуватися. Тому не можу нічого тут сказати конкретніше", - розповів Тарас Лазарук, один з організаторів фестивалю. Він додав, що організатори обговорюють декілька можливих дат проведення Обнова-фесту, але конкретного рішення наразі немає. Програма фестивалю мала бути насиченою та присвячувалася двом важливим датам.
 

"Цього року 90 років самій організації товариства українських студентів-католиків «Обнова». Такий солідний ювілей. Також ювілей Митрополита Андрія Шептицького. Тож цей рік присвячуємо історичним датам, пов'язаних з історією "Обнови" і Церкви. Планувалася насичена програма, починали вже навіть спілкування з гуртами і митцями, але все довелося зупинити. І зараз думаємо як це все по-трохи відновлювати, скільки часу знадобиться для того, щоб і люди погодилися приїхати і щоб люди погодилися взагалі прийти на це свято не побоялися скупчення", - каже Тарас Лазарук. 

 

Фото з архіву БукІнфо та офіційної сторінки фестивалю "Обнова" (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації