Дату проведення фестивалю Маланок у Чернівцях перенесли на 12 січня

НАРЕШТІ ПРИСЛУХАЛИСЯ / 

Традиційний "Маланка-фест" у Чернівцях проведуть не 15 січня, як було анонсовано раніше, а 12 січня.


Про це розповіла засновниця фестивалю Оксана Лелюк, пише Укрінформ.

"Наразі остаточно узгодили дату проведення нашого традиційного фестивалю "Маланка-фест" у Чернівцях – це 12 січня 2020 року. Хоча цей фестиваль ми проводили традиційно 15 січня, цього разу вирішили перенести дату на вихідний день – для того, щоб залучити побільше туристів до свята та створювати менше незручностей для мешканців міста", – сказала Лелюк.

Також вона зазначила, що наразі тривають переговори із багатьма новими колективами маланкарів, які можуть стати учасниками заходу. Зокрема, є попередня домовленість із колективами з Болгарії та Словенії, Румунії та Молдови. Українські колективи можуть приїхати до нас із Тернопільської, Черкаської, Чернігівської, Одеської, Львівської областей тощо.

Традиційні локації "Маланка-фесту" змінювати не планують. Головним місцем стане площа Філармонії, на якій і відбуватиметься конкурсна програма. Також пройде традиційна карнавальна хода центральними вулицями міста. Цього разу, аби суддівство було об'єктивнішим, традиційні маланки та перебирію оцінюватимуть нарізно.

Як відомо, у 2019 році фестиваль маланок не проводили через відсутність фінансової підтримки з боку міської влади. 
 
Фото Укрінформ

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації