У Селятинській ОТГ відродили фестиваль "Гуцульський коник" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

КОНІ МОЇ КОНІ… /


31 жовтня в Селятинській ОТГ відбувся 2й Фестиваль "Гуцульський коник". Його відродили силами громади через 6 років після першого свята, яке відбулось у 2013 році.

 

Фестиваль розпочався святковою ходою коней вершників та підвод з центру Селятина до місця проведення дійства на території лісгоспу.
 
Програма фестивалю включала змагання у декількох категоріях: - «Коні мої, коні» - вершники показували вміння керувати своїми кіньми, а фірмани - підводами; - «Гладь коня вівсом, а не батогом» - перетягування деревини; - «Який кінь, такий і їздець» - кінні перегони.
 

 

Перемогу на змаганнях отримав Іван Слижук, житель села Сарата Селятинської ОТГ разом зі своїм конем на прізвисько Букет. "Я працюю майстром з охорони природи у Національному природному парку "Черемоський". Тож без коня я не лише по господарстві нікуди, а й на роботі. Він добре тренований, бо щодня ми багато куди маємо дістатись", - розповів переможець змагань.

 

 

Також було пригощання юшкою та банушем, які приготував голова Селятинської ОТГ Валерій Полянчук.

 

 

"Ми відроджуємо цей фестиваль, оскільки прагнемо з одного боку - зберігати наші місцеві традиції, а з іншого - розповісти світові про себе. Фестиваль організовано силами громади та місцевих жителів, але це лишень початок і наступного року очікуємо вже більше гостей. Цього ж року ми побачили, що ми зробили добре, а що ні, тож маємо над чим працювати далі", - розповів Валерій Полянчук.


Андрій КУЧУРАН, для БукІнфо (с) 
Фото автора

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації