У неділю на обласному агропромисловому ярмарку “Буковинська осінь - 2019” у Реваківцях чекають делегацію з В’єтнаму

І ЗНОВУ ОСІНЬ... / 


Вже цієї неділі - 29 вересня - у Реваківцях Кіцманського району на території клубу сімейного відпочинку «Буковинська Троя» пройде XIІ традиційний щорічний обласний агропромисловий ярмарок “Буковинська осінь - 2019”.


На заході можна буде придбати продукцію харчових переробних підприємств за приємними цінами, відвідати обласний фінал кубку Буковини з конкуру, поласувати смаколиками польової кухні, покататися на конях та поні, проїхатися на каретах, оглянути сучасну сільськогосподарську техніку, ознайомитися з ремеслом народних умільців Буковини та просто гарно відпочити, - повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Кожен район області презентуватиме свою унікальну експозицію під час ярмарку. У ньому візьмуть участь більш як 100 сільськогосподарських товаровиробників краю, 6 наукових установ області. Понад 25 харчопереробних підприємств в широкому асортименті презентуватимуть сільськогосподарську продукцію, продукцію переробки для її реалізації та задоволення продовольчих потреб громадян. Також буде представлено міні габаритну с/г техніку, засоби захисту, обладнання, посадковий матеріал, продемонструють досягнення вітчизняної селекції.

На свято очікуються гості із сусідніх областей, а також з Польщі та Румунії.

Передбачається приїзд і гостей із В'єтнаму, котрі мають намір укласти партнерські угоди з нашими сільськогосподарськими товаровиробниками, ознайомитися з нашими досягненнями.

Для усіх охочих відвідати захід курсуватиме безкоштовний автобус (Відправлення до с. Реваківці відбудеться 29 вересня від зупинки «Дріжджзавод»: о 8.45 та 9.45 год. З Реваківців до Чернівців - о 17.00 та 17.45 год.). 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації