Посол Австралії в Україні відвідала жіночий клуб у гірському Вижницькому районі (ФОТО)

АВСТРАЛІЙКА В ГОСТЯХ У ГУЦУЛОК /


У роботі мультисекторального жіночого клубу «FemGeneraction», що працював днями у Вижниці (Чернівецька область), прийняла участь Посол Австралії в Україні Меліса О‘Рурк.

 

Під час свого візиту вона відвідала виступ форум-театру, в якому зіграли місцеві мешканки. Відмітимо, що вижниччанки лише за день під керівництвом спеціалісток із «Конвіктусу» поставили виставу про різні види насильства та презентували її мешканцям і гостям міста.

 

Під час своєї промови пані Меліса О‘Рурк підкреслила, що дуже важливо розвивати у регіоні жіноче лідерство та висловила сподівання на активну співпрацю між різними поколіннями жінок.

 

 

Нагадаємо, робота клубу «FemGeneraction» у Вижниці тривала три дні. Протягом всього часу київські, чернівецькі та вижницькі фахівці(чині) розповідали про збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомогу у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та творчий розвиток. Всього понад 100 жінок та дівчат відвідали активності клубу.

 

 

Крім того, Посол Австралії в Україні поспілкувалася з головою Вижницької райдержадміністрації Русланом Сенчуком та головою районної ради Михайлом Андрюком, менеджеркою проектів «Конвіктус Україна» Юлією Царевською. У фокусі розмови – розвиток жіночого лідерства у районі та допомога таким ініціативам з боку місцевої влади та проекту.

 

 

 

Візит клубу відбувся в рамках проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії «FemGeneraction», який реалізовує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА». Метою діяльності проекту «Femgeneraction» є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку. 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації