Буковинські свободівці вручили Великодні подарунки сім’ям загиблих у московсько-українській війні (ФОТО)

СВІТЛЕ ВОСКРЕСІННЯ / 

За день - Великдень. В кожній хаті пахне свіжа паска, в повітрі витає великодній дух. В християнських душах – піднесення, радість, очікування. Та не у всіх родинах так світло й затишно. Радіючи воскресінню Сина Божого, у багатьох сімях радість поєдналася з сумом, вічним горем. Бо вже ніколи не сядуть за великодній стіл у кого - син, у кого - тато, у кого – онук, наречений, чоловік…

 

І ось в такі сім»ї кожного року напередодні Великодня намагаються завітати активісти Чернівецької обласної організації ВО «Свобода».

 

Вчора, 25 квітня, атовець, депутат Новоселицької міської ради ОТГ від ВО «Свобода» Іван Попадюк, учасник бойових дій на сході України, свободівець Іван Банарь, громадський активіст Андрій Алтухов завітали у село Багна на Вижниччину до матері загиблого у московсько-українській війні Віталія Крутофіста. Мама Героя Олена Крутофіст проживає сама, побачивши гостей, змахнула сльозу, щиро зраділа і подякувала гостям з Чернівців, які не забувають ні про неї, ні про її сина, який загинув за Україну. Свободівці вручили матері Олені Крутофіст Великодній кошик, поговорили про здоров»я, господарку, трохи про політику, розрадили. Розчулена жінка подякувала свободівцям за те, що її не забувають ні вони самі, ні місцеві свободівці, коли треба – допомагають у всьому.

 

Того ж дня активісти обласної організації відвідали доньку загиблого на сході України жителя села Рідківці Новоселицького району Василя Миханюка – Ангеліну. Дівчинці теж вручили великодній подарунок, розпитали як у неї справи, знайшли потрібні слова для розради, адже недавно у цій сім»ї трапилось ще одне горе - померла єдина людина, яка опікувалася нею, - бабуся Ванда Кошман. Ангеліна нині навчається у медичному коледжі і потребує всебічної підтримки, тож щиро була рада і подякувала за увагу з боку побратимів її батька.
 

Сьогодні, 26 квітня, свободівці Іван Попадюк, Іван Банарь, Андрій Алтухов та відповідальний за розвиток свободівської організації на Хотинщині Роман Музика з такою ж місією побували у Хотині, де відвідали родину загиблого у російсько-українській війні Сашка Коваля, якому саме в цей день могло б виповнитись 22 роки. Член Хотинської організації «Студентська Свобода» Сашко Коваль на Майдан пішов добровольцем, на війну теж пішов добровольцем, вплинути на його рішення не зміг ніхто. Побратими привітали маму з прийдешніми Великодніми святами, побажали родині Героя сил і здоров’я, вручили великодній подарунок, поспілкувались, спробували знайти потрібні слова…
 

- Дуже важко втішати маму, сина якої не повернути з війни. Сашко навіки залишився 18- річним, для України він – Герой, а для матері насамперед син. Однак саме в такі хвилини потрібно бути поруч з тими родинами, серця і душі яких обпалила війна. Скрізь, де ми побували у ці дні, - а це мама Віталія Крутофіста, донька Василя Миханюка, інші родини,- відчули вдячність за те, що про них не забувають ні в будні, ні у святкові дні. Тільки разом можемо подолати всі труднощі і перемогти у цій війні, - каже свободівець Іван Попадюк.

- Готуючись до великого християнського свята – Воскресіння Ісуса Христа, маємо пам»ятати, що десь поруч живуть сім»ї, які потребують нашої уваги. Маємо їх підтримати - словом, пасочкою, крашанкою чи просто людською увагою. Важливо, щоб люди, у яких прийшла в дім біда, не почували себе забутими. Ми не маємо права залишати наших сиріт, вдів, матерів без належної уваги та підтримки. «Свобода» завжди підтримувала і надалі буде підтримувати родини, які не дочекались з фронту захисників, а Україна - своїх Героїв, - запевняє голова крайової організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук.

Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації