30 квітня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»

СКОРО ВЕЛИКДЕНЬ /


30 квітня 2019 року у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбудеться мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!»


Як повідомили БукІнфо в оргкомітеті свята, захід проводиться з метою збереження багатовікових традицій великодньої обрядовості буковинського краю, джерел автентичного фольклору (гаївок, веснянок, великодніх ігор, забав, танців), народних ремесел.

Свято сприятиме збереженню, відродженню та розвитку традицій, обрядової культури, популяризації яскравих великодніх обрядових дійств. Передбачається, що свято приверне увагу буковинської громади та гостей краю. Головний лейтмотив мистецького заходу – з весняним пробудженням природи та глибокою вірою у світле Христове Воскресіння зародити почуття пошанування до глибинної культури рідного народу, її витоків, які формують духовно-естетичну основу української спільноти.

У програмі:


Великоднє святкове дійство за участю аматорських колективів та митців Буковини.

Соціально-культурна акція «Село на нашій Україні - неначе писанка, село» за участю територіальних громад краю.

Великодні забави.

 

Початок свята о 13 годині.

 

Протягом дня працюватиме ярмарок виробів народних майстрів, заклади громадського харчування пропонуватимуть відвідувачам музею та гостям свята смачні буковинські страви і напої. Для дітей діятиме ігровий майданчик.

 

У цей день до музею народної архітектури та побуту (вул. Січових Стрільців, 38б) з 12 години додатково курсуватимуть тролейбуси маршруту №4.

Організатори свята: управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, учбово-методичний центр культури Буковини, Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту. 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації