Різдво на Суспільному варто буде побачити: автентичні та авторські колядки від українських музикантів (ФОТО)
ЦЕ ВАРТО БАЧИТИ! /
6 та 7 січня телеканали Суспільного мовлення UA: Перший та представить два спецпроекти до Різдва Христового. В ефір вийде святковий випуск програми «UA: Фольк» з різдвяними піснями та колядками у виконанні аматорських фольклорних та професійних артистів і зірок української сцени. Також для глядачів підготували міжпрограмні ролики зі святковими колядками у виконанні відомих артистів. Це і авторські колядки, і давні народні, що збиралися у фольклорних експедиціях по всій Україні.
У різдвяних проектах Суспільного взяли участь популярні фольклорні колективи «Божичі», «Рожаниця», «Буття» та Академічний хор Українського Радіо, артисти Ніна Матвієнко, Дмитро та Назарій Яремчуки, Юлія Лорд, гурти «Мандри», «Сестри Тельнюк», «Чумаки», Luiku, «Ретрограй», GO-A, хор «Козаки Поділля», ВІА «Кобза» та багато інших популярних і аматорських виконавців.
«Різдво є тим святом, що традиційно об’єднує всі покоління українців, які зустрічаються у сімейному колі. На свята їх об’єднає й ефір всіх платформ Суспільного мовлення - від телебачення і радіо до трансляцій в інтернеті. Із популярними артистами ми записали чудові і навіть зворушливі колядки, що стануть акомпанементом святкового настрою для наших глядачів і слухачів. Нам вдалося поєднати в проектах артистів всіх поколінь: від легендарних ВІА «Кобза», Ніни Матвієнко, «Мандрів», «Сестер Тельнюк» та «The ВЙО» до зовсім юних артистів дитячого ансамблю «Зернятко». У такий спосіб ми осучаснюємо та популяризуємо народні традиції, які не повинні зникнути», - розповідає музичний продюсер розважального напряму Суспільного Олександр Стасов.
Дивіться музичні різдвяні спецпроекти на телеканалах Суспільного мовлення UA: Перший та UA:Культура. Перший випуск - 6 січня о 20:00.
Фото: Володимир Шевчук
Більше новин по темі:
-
Народні прикмети 21 квітня – що обов’язково треба зробити в Поливаний (Мокрий) понеділок
-
У Глибоці на Буковині малюють унікальні каруковані писанки
-
У Чернівцях відбувся інклюзивний великодній захід “Розпис буковинських писанок” у межах проєкту “Захистимо дітей”
-
Великодній кошик: що категорично не можна нести святити
-
У Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту розпочався етнографічний проект «Сила Великодня».
-
У Музеї просто неба у Чернівцях відбулося красиве етнографічне свято «Буковинське Пущення»