“Вперше побачив як помирає людина і нічого не зміг зробити”: Тернополянин став очевидцем смерті людини у потязі

Як ми повідомляли, в ніч з 11 на 12 червня в потязі Рахів-Київ трагічно помер молодий чоловік. Свідком трагічних подій став тернополянин Михайло, який повідомив про усі обставини тієї фатальної поїздки сайту 0352.ua

"Вперше побачив як помирає людина і нічого не зміг зробити", - саме з цих слів розпочав свої розповідь очевидець. За словами Михайла, він досі не може прийти до тями від побаченого, а у в голові до цього часу звучить відчайдушний крик дружини померлого.

Як розповів Михайло, разом із дружиною він повертався від своєї мами, що живе на Тернопільщині, до Києва, де мешкав. Пізно ввечері у Тернополі вони сіли в потяг у вагон №32 потягу “Рахів - Київ”. Звечора ніщо не віщувало біди. Чоловік поводився абсолютно спокійно та ліг спати. Коли потяг проїжджав станцію у Вінниці, близько третьої години ночі, чоловік впав з верхньої полиці. Падінню можна було б запобігти, якби він скористався ременями безпеки, але він сказав дружині, що все гаразд і заснув знову.

Орієнтовно о 4:40-4:50 ранку пасажири потяга зірвалися на ноги через страшний крик жінки. Вона побачила, що її чоловік був без свідомості і вже почав синіти. Люди одразу викликали провідника та медиків. До найближчої станції у Фастові залишалося близько 40 хв поїздки, але, за словами лікарів, шансів врятувати чоловіка вже не було. Вони зробили все, що могли.

Причини смерті чоловіка і чи могло до цього призвести падіння з полиці, чи просто жахливий збіг обставин, встановить судово-медична експертиза.


Коментарі:
Більше новин по темі: