Вогняне пекло в Буковинських Карпатах: рятувальники показали відео гасіння наймасштабнішої пожежі останнього часу
Наймасштабніша пожежа на відкритій території протягом останнього часу. Саме так рятувальники охарактеризували пожежу, яка трапилася минулого тижня на теритрії НПП "Вижницький". Пів сотні вогнеборців, а також працівники національного природного парку «Вижницький» понад 7 годин гасили пожежу в лісі в умовах сильного задимлення у гірській місцевості.
Про це повідомляє управління ДСНС у Чернівецькій області.
Як наслідок - 7 гекторів знищеної лісової підстилки, загроза знищення для деяких видів тварин та рослин, занесених до Червоної книги України.
Відео можна переглянути за посиланням.
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
У Львові двоє підлітків загинули внаслідок падіння з 16-го поверху. Ймовірно самогубство
-
У Варшаві в одному місці сталася подвійна ДТП за участю українців, 17 постраждалих
-
Майже два тижні тривають пошуки 13-річної школярки Еріки Руснак, яка загадково зникла на Буковині. ВІДЕО
-
Знову загинула вся риба: Мор риби в річці Совиця в селі Лужани на Буковині фіксують не вперше
-
На Буковині знайшли тіло курсанта з ознаками вогнепального поранення. Він навчався в Академії держприкордонслужби у Хмельницькому
-
У Оршівцях водій на "Мерседесі" на смерть збив 46-річного чоловіка