У Кіцмані трагічно обірвалося життя одинадцятикласниці
У Кіцмані не стало учениці 11 класу Ірини Олієвської.
Трагічну звістку повідомили на сторінці Кіцманського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів у Facebook, пише molbuk.ua
"Педагогічний та учнівський колективи Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ступенів глибоко сумують з приводу трагічної смерті Ірини і висловлюють щирі співчуття батькам, родині, близьким та друзям. Важко підібрати слова, щоб висловити всю тугу, біль та скорботу.
"Діти не вмирають - вони стають янголами та дивляться на нас з небес. Нехай добрий, світлий спомин про Іринку назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, однокласників, усіх, хто її знав та любив", - йдеться у повідомленні.
Про причини смерті дівчини не повідомляється.
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Сьогодні частина Чернівців через ремонтні роботи залишиться без води
-
Через потужний буревій Чернівці опинилися на межі енергетичного колапсу
-
Вибухи потужністю понад чотири тонни в тротиловому еквіваленті поблизу Житомира: ділки виготовляли саморобну вибухівку. Що відомо?
-
В Карпатах турист загинув від нападу ведмедя. Хотів зробити селфі
-
Самогубство у Мамаївцях: 40-річний чоловік у власній хаті підпалив себе, облившись бензином
-
Буковина "на вухах": оголошено в розшук 15-річного жителя Вижниччини Владислава Порубаного