У Кіцмані під колесами мікроавтобуса загинув місцевий житель. Що відомо?
Учора ввечері, 24 січня, в місті Кіцмань трапилася дорожньо-транспортна пригода зі смертельним наслідком. У результаті наїзду мікроавтобуса 50-річний буковинець отримав численні травми та помер під час надання йому медичної допомоги. Наразі за цим фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження.
Отримавши повідомлення про автопригоду в Кіцмані, одразу ж на місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення № 2 (м. Кіцмань) Чернівецького райуправління поліції та співробітники відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Чернівецькій області.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, попередньо правоохоронці встановили, що 75-річний житель села Ошихліби, керуючи автомобілем «Renault Trafic», допустив наїзд на 50-річного жителя села Мигове, який переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.
У результаті ДТП пішохід отримав численні тілесні ушкодження та помер під час надання йому невідкладної медичної допомоги в місцевій лікарні. Тіло буковинця поліцейські направили на проведення судово-медичної експертизи.

Транспортний засіб вилучено та поміщено на арештмайданчик Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
За фактом аварії слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Проводиться досудове розслідування.
-
Сьогодні частина Чернівців через ремонтні роботи залишиться без води
-
Через потужний буревій Чернівці опинилися на межі енергетичного колапсу
-
Вибухи потужністю понад чотири тонни в тротиловому еквіваленті поблизу Житомира: ділки виготовляли саморобну вибухівку. Що відомо?
-
В Карпатах турист загинув від нападу ведмедя. Хотів зробити селфі
-
Самогубство у Мамаївцях: 40-річний чоловік у власній хаті підпалив себе, облившись бензином
-
Буковина "на вухах": оголошено в розшук 15-річного жителя Вижниччини Владислава Порубаного