У Кіцмані на Буковині нададуть притулок жінкам з дітьми з підтопленої Херсонщини: буковинського священика попросив про це тамтешній монах

Жінок та дітей із підтоплених сіл Херсонщини та самого міста можуть поселити в Кіцмані на Буковині. Без даху над головою ці люди залишились через підрив рашистами Каховської ГЕС, після чого велика вода Каховського водосховища піддтопила частину Херсонщини.

Фото ДСНС України

Про це кореспондентці БукІнфо розповів Юрій Кав’юк, військовий капелан із Кіцманя.

- Монах із Херсонщини, з яким ми неодноразово спілкувалися раніше, звернувся до мене в зв’язку з трагедією, що трапилась через підрив ГЕС. Він попросив допомогти. Мовляв, із затопленого мікрорайону “Острів” у Херсоні, де потрібно забрати жінок з дітьми та розмістити на безпечній території. Бо починається екологічна катастрофа, зазначив отець Юрій.

Священик каже, що спільно з головою Кіцманської ОТГ, вирішують основні організаційні питання. Намагатимуться розселити кілька десятків постраждалих херсонців. Однак, скільки точно людей зможе оселитися, поки ще невідомо.

- Треба ж поїхати за людьми й забрати їх, а потім і поселити у нас, - зауважує священик. - Ці всі питання з транспортом і житлом ми вже майже узгодили. Чекаємо лише на дзвінок від людей, що хочуть приїхати. Зараз же люди подекуди вагаються, Адже вода за днів десять, може й спаде, а те майно, що могло вціліти, розграбують, а чи пропаде. Тому чекаємо на дзвінок, а тоді в дорогу.

Марина КОРПАН, журналістка
Спеціально для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації