У Хмельницькому сильна злива затопила головний ринок, вода стоїть у багатоповерхівках

У Хмельницькому рясні зливи тривають вже другий день, тож вулиці міста перетворилися на річки. Зокрема, вода поглинула дві вулиці – Вокзальну та Геологів. Про це розповів виконувач обов’язків директора комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг Володимир Шваєнко в коментарі «Суспільному». Також на вулиці Зарічанській, 30 затопило підвал 14-поверхівки.

У будинку на вулиці Зарічанській, 30 уперше за тридцять років затопило підвальне приміщення. Його мешканка Галина Гутник показала щитову, де розміщені електроприлади. Рівень води зростає вже протягом доби, поки йде дощ, та піднімається кожних п’ять хвилин. Якщо негода триватиме – затопить підвал і дійде до першого поверху.

«Телефонували і на теплотрасу, і на аварійку, телефонували у міську раду – куди вже тільки не телефонували. Я не знаю, як рятуватися», – поскаржилась місцева мешканка.

На деяких вулицях Хмельницького воду довелося відкачувати пожежникам. Фото: Суспільне. Поділля

Головний інженер житлово-експлуатаційного об’єднання кооперативних будинків, яке обслуговує 14-поверхівку, Василь Каньовський говорить – проблема підтоплення виникла, оскільки через лотки теплотраси, яка проходить під будинком, вода потрапляє в підвал, тому вирішувати проблему буде теплопостачальна компанія.

На вулиці Геологів, на якій знаходиться Хмельницький речовий ринок, води по кісточки. Продавець ринку Мухамед каже, що проблема з підтопленням вулиці виникає щороку і досі її ніхто не вирішив.

На Хмельницькому речовому ринку знову по кісточки води. Це заважає торгівлі, кажуть продавці з ринку. Фото: Суспільне. Поділля.

«Ринок не розвивається, каналізацію не роблять, обіцяють щороку, а все одно воно топить і топить. Піде дощ – і вже тут руху немає», – поскаржився підприємець з ринку.

Додає, така ситуація заважає торгівлі. «Платимо оренду, надаємо людям робочі місця, а ринок для того, щоб тут було комфортно працювати, нічого не робить», – розповідає Мухамед.

Заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш розповідає, ще одна з причин затоплення хмельницького речового ринку – його хаотична забудова.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації