У Чернівецькій області відключень за графіками не буде до 19:00 години - Чернівціобленерго

17 травня графіки погодинних відключень для побутових та промислових споживачів діють. Але через гарну погоду у Чернівецькій області відключень за графіками не буде упродовж дня, активуємо ГПВ лише з 19:00 до 24:00 год.

Про це у Телеграм повідомляє АТ “Чернівціобленерго”.

Графік можна побачити на нашому сайті у рубриці Інформація про відключення. Щоб знайти свою групу, на цій сторінці трохи нижче шукайте віконечко Пошук групи. Далі за підказками оберіть дільницю, населений пункт, вулицю, номер будинку.

Буковинські енергетики нагадують, що наразі через масовані ракетно-дронові атаки росіян по українській енергосистемі існує нестача сукупної потужності в українських електромережах, тому й обмеження стосуються усіх споживачів країни, незалежно від місця проживання. Відтак, закиди на зразок «нам не прилітало, чого нас обмежують» взагалі недоречні.

Не варто витрачати здоров’я на обурення, оскільки в режимі обмежень нам з вами доведеться жити ще не один місяць. Тож гуртуємося, а ми з вами це вміємо, і запасаємося альтернативними джерелами енергії, - йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації