У Чернівцях знову кілька днів не буде води. Перелік вулиць

Цього тижня на комунальному підприємстві «Чернівціводоканал» запланували провести масштабні ремонтні роботи, яких досі не виконували.

“На вулиці Зарожанській є витоки, які не ремонтувались… дуже довго. Так довго, що місцеві жителі вважають, що у них є річка. Але то не річка, то мережі 1971 року виготовлення, які спричиняють колосальні втрати води. З середи, 6 жовтня, протягом двох днів КП “Чернівціводоканал” планує ліквідувати два витоки води на трубі діаметром 1000 мм (така сама, як наш славнозвісний дністровський водогін). У двох місцях буде встановлено фланці, в одному з них, замінено чотири метри труби”, - йдеться у повідомленні КП “Чернівціводоканалу” на сторінці у Фейсбук.

Для цього ремонту потрібні специфічні запчастини, оскільки витоки відбуваються на з’єднанні чугунної та сталевої труб. Фланці вже закуплені та чекають на складі, також підготовлені відповідні сегменти для заміни.

Для ремонтних робіт потрібно буде відключати водопостачання на два/два з половиною дні. Без води залишаться райони Роші, Достоєвського, Щербанюка, “високий” проспект Незалежності.

Громадян попереджають заздалегідь про відключення, бо знаємо, що жителі саме цих районів частіше за все залишаються без водопостачання.

Точний час відключення, перелік вулиць та графік підвозу води буде опубліковано пізніше. Попередньо початок робіт запланований на середу, 9:00 ранку, закінчити планують до п’ятниці, 6:00 ранку.

Вперше КП “Чернівціводоканал” розпочинає ремонт на трубах такого діаметру. По його закінченні зменшаться втрати води та покращиться стабільність тиску в усьому місті.


Коментарі:
Більше новин по темі: