У «Чернівціобленерго» зайнялися підрахунком пошкоджених в ДТП елекроопор. Кажуть, до війни їх збивали більше

За перші шість місяців 2023 року у Чернівецькій області було пошкоджено чи зруйновано унаслідок ДТП 18 електроопор. Це вдвічі менше, ніж у відносно спокійний період – до початку великої війни. Така ж тенденція спостерігалася 2022 року: торік енергетики краю відновили після дорожніх пригод 35 електроопор.

«Нема кому збивати», – кажуть працівники Обленерго, які контролюють цей напрямок роботи. Проте, хочемо вірити, що й водії стали більш уважними на дорогах, тож ретельніше дотримуються правил дорожнього руху.

Як повідомляє пресцентр АТ «Чернівціобленерго», водночас відсоток тих, хто залишив місце ДТП зі збитою опорою відчутно побільшало: з цьогорічних 18 випадків – семеро учасників не встановлено, тобто 40%. У 2020-21 рр. ситуації з пошуками винуватців складали орієнтовно 15-20%.

Хоча тут є місце і для шляхетності: хочемо подякувати водію великогабаритної техніки, який на території Вижницької дільниці при маневрі на сільській дорозі випадково збив електроопору, згодом сам прийшов у РЕМ і зізнався у скоєному.

Як повідомляють у відомстві, з початку 2023 року в Чернівецькій області унаслідок ДТП зруйновано чи пошкоджено 18 електроопор, які належать Обленерго. Найбільше у Чернівцях та Вижниччині – по чотири, на Хотинщині – три, Глибоччині та Кіцманщині по дві, Кельменеччині, Новоселиччині та Сокирянщині по одній електроопорі.

Для порівняння, у 2022 році на Буковині в ДТП збили 35 опор, у 2021 – 76, 2020 – 77, 2019 – 63, та у 2018-му – 65.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації