У АТ "Чернівцігаз" немає коштів на відновлення пошкодженого паводком газопроводу: без газу взимку можуть залишитися майже 3 тисячі буковинців

БУКОВИНСЬКИЙ ГАЗЗАВАТ /

Без газопостачання в осінньо-зимовий період можуть залишитися майже три тисячі споживачів, оскільки на відновлення пошкодженого паводком газопроводу Джурів-Банилів досі не виділили грошей.

Про це Суспільному Буковини сказала прессекретарка АТ "Чернівцігаз" Вікторія Голодняк.

За її словами, ушкоджену ділянку вже демонтували, зробили це коштом підприємства. Втім на відновлення газопроводу потрібне додаткове фінансування. На нього очікували в межах другого траншу від уряду.

Взимку без газу можуть залишитися шість сіл: Банилів, Слобода Банилів, Коритне, Замостя, Бережонка та Бережниця. Наразі жителям подають газ через тимчасовий газопровід, втім за низьких температур такої можливості не буде.

Заступник голови обласної адміністрації Олексій Бойко каже, гроші на ремонт виділять найближчим часом. Затримка трапилася через процедуру, адже запит на фінансування має направити безпосередній власник мереж — міністерство енергетики.

Нагадаємо, у липні Буковині перерахували 30 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків червневого паводку. Кабмін виділив понад 400 мільйонів гривень з резервного фонду для ліквідації наслідків паводку.


Коментарі:
Більше новин по темі: