Стали відомі причини масової загибелі риби у водоймах Чернівців

Управління цивільного захисту населення отримало результати аналізу води з річки Потіт, де раптово почала гинути риба. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

У воді зафіксували критично низький рівень кисню. Його концентрація у чотири рази нижча від мінімально допустимої. Це, ймовірно, і призвело до масової загибелі риби. Водночас вміст аміаку міг зрости через гниття вже мертвої риби.

Остаточний висновок згодом надасть Чернівецький рибоохоронний патруль та Державна екологічна інспекція Карпатського округу.

На результати аналізу води з Жовтневого парку ще очікують. Про них також проінформують згодом.

Нагадаємо, в озері у парку «Жовтневий» у Чернівцях загинули майже 3 тисячі рибин

2 серпня, на «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення про загибель риби на водоймі, яка знаходиться за адресою вул. Південно-Кільцева.

Під час обстеження озера, фахівці зафіксували загибель таких видів риби: плітка – 987 екз., окунь – 992 екз., краснопірка – 139 екз., короп – 34 екз., сом – 3 екз., карась – 571 екз. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 1 551 043 гривень. Про це інформує «Чернівецький рибоохоронний патруль», пише «С4».

Також, 3 серпня надійшло ще одне повідомлення про загибель риби на річці Потіт, в районі Калинівського ринку у Чернівцях.

У результаті обстеження водойми, спеціалісти Управління встановили, що загинули риби наступних видів: бичок пісочник – 188 екз., окунь – 45 екз., головень – 40 екз., щука – 21 екз., марена звичайна – 1 екз. Загальна сума збитків рибному господарству України на річці Потіт становить 334 426 грн. 84 коп.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації