Яма збільшується: з’явилось відео з місця карстового провалля під залізницею на Буковині

"Укрзалізниця" змінює маршрут пасажирського поїзда №118, який прямує з Чернівців до Києва. Змінити маршрут поїзда довелося через обвал грунту. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Укрзалізницю".

У районі карстових печер на перегоні Новоселиця-Мамалига через підмив грунту стався провал в земляному полотні. Ремонтні роботи вже стартували, проте вони триватимуть не менше 10 годин.

Саме тому довелося змінити маршрут поїзда №118 "Чернівці - Київ". Його запустили з Чернівців о 19:46 через станції "Заліщики" та "Тернопіль".

Крім того, доведеться виключити деякі зупинки поїзда. Поїзд не зупинятиметься на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани.

Пасажирів, які планували покинути поїзд на цих станціях просять не хвилюватися.

"Пасажирів з цих станцій (а їх у нас 154) просимо не хвилюватися, за вами вже виїхали 3 вагони, які доставлять вас до Хмельницького, куди із затримкою орієнтовно на 1:00 прибуде об'їзним маршрутом поїзд №118", - йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".

ОНОВЛЕНО

У мережі з’явилося відео з місця, де сталося провалля під залізничною колією в Чернівецькій області, пише МБ

Як видно на відеозаписі очевидців, знятому на місці події, розмір ями під колією суттєво збільшився. Глибина провалля, за повідомленням Укрзалізниці, становить уже 6 метрів.

Як можна побачити на відеозаписі, залізнична колія буквально "звисає" над величезною ямою, тому проїзд потягів тут неможливий.

Провалля під колією на Буковині: що відомо

Раніше повідомлялося, що у Чернівецькій області через підмив грунту стався провал у земляному полотні в районі карстових печер на залізничному перегоні "Новоселиця – Мамалига". У зв’язку з цим змінено маршрут потяга "Чернівці–Київ".

Фото: Укрзалізниця

Сьогодні вранці потяг "Київ–Чернівці" застряг на станції "Мамалига" через зсув грунту. Пасажирів потяга автобусами довезли до Новоселиці, звідки їх пообіцяли довезти до Чернівців потягом.


Коментарі:
Більше новин по темі: