Після масивного провалу відновили рух транспорту на вулиці Руській у Чернівцях

У Чернівцях відкрили для проїзду вулицю Руську, де стався обвал частини дороги. Впродовж дня нею не могли курсувати тролейбуси та легкові авто. Там ремонтували мережі.

Про це повідомляє пресслужба водоканалу.

Фото Чернівціводоканалу
Фото Чернівціводоканалу

"Станом на 19 годину на місці аварії за адресою Руська 89, установили ремонтний хомут, замінили ділянку водопровідного вводу, який був пошкоджений при обвалі ґрунту, відновили водопостачання в мережі", – повідомили у прес-службі.

"Місце розкопки підсипали піском та гравійно-щебневою сумішшю, але яму не закрили, оскільки є отвір на трубі, яка є частиною каналізаційних мереж. Було обстежено колектор, він цілий, тож завтра його загерметизують. При попередньому дослідженні в ньому ушкоджень немає", – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у водоканалі, роботи за даним об’єктом були ускладнені тим, що виявили витік газу і чекали, поки співробітники газової служби його ліквідують.

Нагадаємо, частина дороги на вулиці Руській у Чернівцях обвалилася через зсув ґрунту. На ділянці виявили два пошкодження труби. Через це тролейбуси №2 припинили курсувати, а №4 їздили за зміненим маршрутом.

Каналізаційну мережу повністю відремонтують 15 червня.


Коментарі:
Більше новин по темі: