Обриви та пошкодження електричного обладнання: на Вижниччині та Путильщині триває ліквідація наслідків негоди

Станом на ранок, 24 листопада продовжуємо роботу з ліквідації аварійних ситуацій, які виникли в мережах 10/0,4 кВ Вижницької і Путильської дільниць. З пізнього вечора і вночі цю частину регіону зачепила негода, через сильні пориви вітру сталися обриви проводів, пошкоджене електричне обладнання і технологічні порушення в роботі мереж.

Як повідомляє АТ “Чернівціобленерго”, наразі аварійні та вахтові бригади працюють, щоб відновити живлення частково знеструмленим мешканцям хутора Майдан, та сіл Іспас, Самакове, Н. Ялівець, В.Ялівець, Перкалаб і Сарата.

Крім того, сьогодні ще виконуємо плановий ремонт обладнання, яке маємо завчасно знеструмити щоб зберегти життя і здоров’я працівників на робочих місцях. Ці роботи проводимо по всій області (крім Новоселицької дл) та у місті Чернівці. Інформацію про планові відключення розміщуємо за п’ять діб до початку робіт на своєму сайті у рубриці “відключення”, - йдеться у повідомленні.

Енергетики нагадують: графіки погодинних відключень споживачів запроваджувати поки НЕ планується, незважаючи на присутній в окремі години дефіцит в енергосистемі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації