Недотримання графіків відключень: стало відомо на яку суму НКРЕКП оштрафувала «Чернівціобленерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала "Чернівціобленерго" за те, що вони не виконуюють графіки відключень світла.

Перевірки НКРЕКП виявили недотримання графіків відключень електропостачання споживачам з боку трьох операторів систем розподілу, про це повідомляє пресслужба регулятора. Йдеться про "Вінницяобленерго", "Чернівціобленерго" та "Волиньобленерго".

Перевірки охоплювали діяльність компанії впродовж листопада - грудня 2022 року і здійснювались на численні звернення споживачів, пише МБ.

"Зокрема, вказані ОСР розподіляли участь споживачів у заходах з розвантаження енергосистеми (графіках відключення) нерівномірно, без дотримання принципу соціальної справедливості. Крім того, вони неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема, через власні вебсайти", - йдеться у повідомленні.

Регулятор призначив трьом компаніям санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. гривень та зобов’язав надалі дотримуватись справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання.

Крім того, на керівників згаданих обленерго накладені адміністративні стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації