На Вижниччині три місцеві громади отримали обладнання зі Швейцарії, щоб протидіяти паводкам у гірській місцевості

1 з 3

ДОПОМОГА / 

У гірських районах області, зважаючи на їх географічне розташування, існує постійна ймовірність виникнення паводків. Щоб їм протидіяти, а також оперативно реагувати на загрозу, важливу роль відіграє не тільки професійність рятувальників, а й матеріально-технічне забезпечення. 

Фото ДСНС України у Чернівецькій області

1 квітня на території четвертої державної пожежно-рятувальної частини міста Вижниця відбулося вручення обладнання зі Швейцарії. 

На заході були присутні керівники ДСНС Вижниччини, представники та голови місцевих громад. 

Три територіальні громади – Банилівська, Вашківська та Усть-Путильська отримали обладнання та інструмент в рамках реалізації проекту «iNSltu:  природні рішення постраждалим від паводку громадам». 

Кожна громада отримала мотопомпу, за допомогою якої можна відкачати воду із затоплених будівель, а  під час пожежі – брати воду для гасіння з річки чи колодязя; сучасні бензопили, ручні пилки та сокири, щоб розчищати потічки від поваленого гілля й дати можливість воді під час паводку швидше протікати; професійні аптечки домедичної допомоги, де є все необхідне. 

Нове спорядження технічно «підсилить» місцеві територіальні громади. 

Використовуючи це обладнання, у громадах буде змога ефективніше протидіяти паводкам та ще більш оперативно ліквідовувати їх наслідки, - повідомляє Управління ДСНС України у  Чернівецькій області.

 

Фото ДСНС України у Чернівецькій області

Більше новин по темі:
Коментарі: