На водоканалі вказали причину, чому чернівчани будуть добу без води

Чернівчани, які споживають воду з дністровського водогону, вже отримали повідомлення чат-бота про відключення води майже на добу, з 9 години ранку вівторка по 7 годину ранку середи. Чому відключаємо воду? Оновлюємо обладнання!

Про це повідомляє комунальне підприємство "Чернівціводоканал" на своїй сторінці у Фейсбук.

На магістральних водогонах обладнання таке ж зношене, як і в міських мережах. На початку цього року наше підприємство отримало в подарунок новий сучасний насос від компанії Grundfos потужністю 315 кВТ, та частотний перетворювач Siemens до нього.

Для встановлення агрегату та його складових треба повністю перекрити і звільнити від води насосну станцію. Але це неможливо зробити сьогодні. Засувки 40-річної давнини просто не можуть герметично закрити воду. Завтра їх мінятимуть на сучасні і, головне, справні, а тому і буде відключення.

Фото: КП “Чернівціводоканал”
Фото: КП “Чернівціводоканал”

Вирішили також, що, оскільки стоїть водогін, відремонтувати і локальні прориви на ньому. Завтра бригади готуються ліквідувати аж чотири тріщини на сегментах магістральної лінії, йдеться у повідомленні.

Через деякий час буде ще одне відключення, коли встановлюватимемо сам насосний агрегат. Про це так само попередять чернівчан заздалегідь.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації