Графік погодинних відключень світла на Буковині на 15 червня: вимкнень стане більше

Графік погодинних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо.

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками погодинних відключень і суворо їх дотримуватися. В оновленому графіку погодинних відключень будуть відображатися години гарантованого включення електроенергії (зелені клітинки) та години, коли ваші оселі будуть точно знеструмлені (позначені червоним кольором).

Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго”.

У графіку є клітинки сірого кольору. Це саме той час, коли кожна група може бути заживлена, залежно від змін у лімітах споживання або зменшенню споживанню електроенергії. Також години сірої зони використовують як запасний час для перемикання між групами, щоб виконати необхідні технічні та безпекові дії.

У випадку різкого непрогнозованого збільшення навантаження на мережі диспетчер зобов'язаний негайно вжити заходів, щоб його знизити. Такі аварійні відключення застосовуються незалежно від складених графіків.

Графік може змінюватися залежно від оперативної ситуації в енергосистемі країни, йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації