Голова Банилівської громади розповів подробиці трагедії із загибеллю у річці 8-річної дівчинки

Восьмирічну дівчинку, яка потонула у річці Бережонка у Вижницькому районі, знайшли за 7-8 кілометрів від місця, де вона впала у воду, у селі Коритне.

Про це molbuk.ua розповів голова Банилівської громади Василь Соломко.

Тіло виявив один із місцевих рятувальників на дні річки.

"Він наштовхнувся на нього, “прочісуючи” каламутну водойму. Зігнувшись, збагнув, що це тільце дитини. Тут було неглибоко, води приблизно по пояс. Хоча в інших місцях сягає до двох, а то трьох метрів глибини", - каже голова громади.

Загалом до пошуків долучилися близько 30 місцевих мешканців.

"По тіло доньки приїхав рідний батько, із яким мати не проживає. Другий чоловік, вітчим дівчинки, зараз служить на фронті. Мама ж, почувши страшну звістку, втратила свідомість. Сьогодні здійснюють судмедекспертизу. Похорон відбудеться, найімовірніше, у суботу", - припускає Василь Соломко.

Голова громади пояснює, що у селі є капітальний бетонний міст, яким проїжджає транспорт. Проте місцеві мешканці проклали дві саморобні дерев’яні кладки за сто метрів від цього мосту, щоби скоротити шлях.

“Не знаю, чому діти пішли тією кладкою. Брат дівчинки - у 10-му класі. Бачив же, що вода перевалює через той саморобний мостик, то не варто було тудою вести сестричку... Це нещасний випадок”, - каже Василь Соломко.


Дівчинка зникла 13 лютого. Вона з братом поверталася зі школи і впала з кладки, коли переходила через річку Бережонка. Діти йшли через кладку, яка є саморобною. Хоча за сто метрів від неї є бетонний місток, який значно надійніший. Пошуки здійснювали правоохоронці, рятувальники, також залучені місцеві мешканці.

Сьогодні, 15 лютого, тіло дівчинки знайшли у межах сусіднього села Коритне.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації