Глиницький міст, який помпезно відкрили кілька місяців тому, знову закрили на ремонт

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області повіломляє, що у селі Глиниція знову тимчасово обмежує проїзд мостом, на дорозі Т-26-07. У суботу, 18 листопада, з 7:00 - 19:00 години, у зв’язку із ремонтом тимчасової переправи, закриваємо проїзд на 11 кілометрі дороги Т-26-07 Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени з під'їздом до станції «Вадул-Сірет» у межах населених пунктів Глиниця та Дубівці, йдеться у повідомленні.

Причиною вказують те, що через значне навантаження великогабаритного транспорту та високу інтенсивність руху “пошкоджено додаткові елементи дерев’яного настилу тимчасового «норвезького» моста”. У комплекті з металевими конструкціями Чернівецька область отримала й дерев'яне перекриття, оброблене спеціальними речовинами для збереження міцності. Поверх цього покриття додатково влаштували ще й поздовжні дошки. І саме вони частково зруйнувалися, йдеться у повідомленні.

Металеві конструкції переправи, дерев’яний настил, який йшов у комплекті - цілі та неушкоджені, а поздовжні зруйновані дошки підрядник замінять на нові.

Об’їзд ділянки ремонту для легкового та вантажного транспорту буде можливим дорогами:

🔹 Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» (на Кишинів), далі автошляхом Т-09-09 «Снятин – Косів – Старі Кути» через міста Снятин та Косів.
🔹 Також об’їхати міст можна через Чернівці та Сторожинець: прямуємо дорогою Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» (на Кишинів), далі виїжджаємо на трасу М-19 «Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече» (на Бухарест) і потім на Р-62 «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці» та у зворотному напрямку.
🔹Зокрема, вантажівки загальною масою до 18 тонн можуть об'їхати міст у Глиниці ще й дорогою Т-26-01 «Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська».

Звертаємось до водіїв заздалегідь планувати свій маршрут та дотримуватися вимог встановлених тимчасових знаків. Просимо вибачення за тимчасові незручності.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації