Гіпермаркет МЕТРО у Чернівцях підтопило. Не витримала стеля. Потужна блискавка вдарила у шпиль міської клінічної лікарні

“Повний треш! Центральний вхід у гіпермаркет МЕТРО у Чернівцях на вулиці Вільшини. Неймовірна злива з градом перевірила на міць дах гіпермаркету. Він не витримав. Я став свідком, як прорвало дах при вході у магазин, біля пункту обміну валют, саме у приміщенні фірми “Євросходи”. Дивіться самі”, - про це на своєму каналі в YouTube написав керівник порталу БукІнфо Сергій Зарайський, демонструючи відповідне відео.

Дві години тому у Чернівцях пройшла раптова дуже сильна злива з градом. Особливо дісталося околицям Чернівців. Зокрема, з боку Мамаївців та Ленківців (де розташований гіпермаркет МЕТРО).

До вашої уваги - ексклюзивні фото і відео БукІнфо:

Як повідомляють місцеві ЗМІ, у Чернівцях внаслідок раптової зливи із градом підтопило низку вулиць. Підтоплені частини вулиць Головної, Руської та проспекту Незалежності. Через зливу на вулицях Руській, Небесної сотні, Героїв Майдану та Головній на певний час утворились автомобільні затори.

Водночас, як повідомляє у своєму Фейсбук міська дитяча клінічна лікарня, сьогодні, близько 12 години дня, під час потужної грозової зливи, розряд блискавки влучив у шпиль башти історичної будівлі міської дитячої клінічної лікарні і пошкодила її черепичне покриття.

Дякуючи вчасній обробці дерев’яних конструкцій горища розчином протипожежного захисту, загоряння конструкцій та пожежі вдалося запобігти, потерпілих немає.

Фейсбук міської дитячої клінічної лікарні у Чернівцях

Про надзвичайну подію проінформовано начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Наталю Калмикову, головного інженера управління Івана Кравчука, а також надіслано телефонограму до служби МНС області за номером 101.

Адміністрацією лікарні створено оперативний штаб ліквідації наслідків стихійного лиха, проводиться обстеження будівлі, електричних мереж.

Очікується приїзд спеціалістів технічної служби МНС.

Лікарня працює у звичному режимі, вживаються невідкладні заходи по відновленню нормальної діяльності педіатричного корпусу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації