Дві аварії у Чернівецькому районі: є потерпілі
Минулої доби в адміністративних межах с. Кадубівці зіткнулися два транспортні засоби, унаслідок автопригоди травмувалися неповнолітні водій та пасажир однієї із автівок. Ще одна аварія з потерпілим трапилася в с. Топорівці. В результаті зіткнення мікроавтобуса та мінівена травми отримала неповнолітня пасажирка.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, учора, 15 березня, до поліції Чернівецької області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на автодорозі "М-19", сполученням "Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече", в адміністративних межах с. Кадубівці.
Для з’ясування обставин на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції №3 (м. Заставна) ЧРУП. Попередньо правоохоронці встановили, що 17-річний житель с. Хрещатик, керуючи автомобілем «ВАЗ-2101», допустив зіткнення з транспортним засобом «Toyota Avensis», яким керував 23-річний житель Тернопільської області.
У результаті дорожньо-транспортної пригоди тілесні ушкодження отримали 17-річний водій та 16-річна пасажирка автомобіля «ВАЗ». Лікарі госпіталізували потерпілих до лікарні для надання необхідної допомоги.
Цього ж дня ще одна автопригода з потерпілими трапилася у с. Топорівці.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення № 6 (м. Новоселиця) Чернівецького райуправління поліції. Попередньо поліцейські з’ясували, що 62-річний житель с. Топорівці, керуючи автомобілем «Mercedes-Benz Sprinter» в стані алкогольного спʼяніння, зіткнувся з автомобілем «Volkswagen Caddy», яким керував 22-річний житель с. Колінківці.

Внаслідок аварії травмувалася 16-річна пасажирка автомобіля «Volkswagen Caddy». Медики госпіталізували потерпілу до лікарні для надання допомоги.
За обома фактами дорожньо-транспортних пригод слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) та ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Транспорті засоби вилучено та поміщено на арештмайданчик. Досудові розслідування тривають.
-
Трагедія з 21-річною українкою: Втекла від російської агресії, але знайшла страшну смерть в Італії
-
У Чернівцях на перехресті вулиць Кармелюка та проспекту Незалежності зіткнулися 5 автомобілів
-
На вулиці Південно-Кільцевій у Чернівцях автомобіль збив 70-річну жінку
-
У Пруті знашли тіло 13-річної школярки Еріки Руснак, яку не могли розшукати на Буковині три тижні. Поробиці трагедії
-
У Львові двоє підлітків загинули внаслідок падіння з 16-го поверху. Ймовірно самогубство
-
У Варшаві в одному місці сталася подвійна ДТП за участю українців, 17 постраждалих