Дороги перетворилися на річки: на Буковині підтоплено понад десяток сіл. Моторошне відео

Внаслідок потужних зливних дощів підтоплено села Вікно, Погорілівка, Веренчанка, Брідок, Хрещатик, Ржавинці, Репуженці, Чорний потік, Бабин, Добринівці, Горошівці, Баламутівка, Юрківці, Боянчук, Товтри, Киселів, Кострижівка Чернівецького району.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, негода підтопила десятки домогосподарств та розмила під’їзні шляхи до населених пунктів. На місці працює Державна служба з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області. Керівництво області тримає ситуацію на контролі.

Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області скерувало із Вижниччини до підтоплених сіл Чернівецького району спеціальний автомобіль-амфібію.

Фото МБ

Всюдихід, який може пересуватися водою, допоможе рятувати людей із підтоплених місць.

Голова Чернівецької РДА Дмитро Козарічук розповів ІА АСС, що відбувається у підтоплених селах. Внаслідок зливних дощів підтоплено села Вікно, Погорілівка, Веренчанка, Брідок, Хрещатик, Ржавинці, Репуженці, Чорний потік, Бабин, Добринівці, Горошівці, Баламутівка, Юрківці, Боянчук Чернівецького району.

Фото МБ

За словами Дмитра Козрічука, він саме проїжджав селами, коли почалося підтоплення. Каже, вода прибувала дуже швидко. «Наразі можу сказати, що підтоплення серйозні. На місці працюють рятувальники, надають допомогу мешканцям, відкачують воду, - каже Дмитро Козарійчук. – Наразі мова про відселення людей не йде. Рахуємо, скільки домогосподарств постраждали».

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають. Наразі також підраховують кількість постраждалих домогосподарств. До надання допомоги потерпілим залучені усі небайдужі.

Сьогодні, 20 червня, близько 15:00 год на території Чернівецької області місцями випав сильний дощ, внаслідок чого було підтоплено присадибні ділянки та господарства в 9 населених пунктах Чернівецької області. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Станом на 18:00 рівень води поступово знижується. Залишаються частково підтопленими присадибні ділянки. Підтоплень житлових будинків та об’єктів життєзабезпечення немає. Постраждалих внаслідок негоди немає.

Рятувальники проводять роботи з відкачування води на підтоплених ділянках. Від ГУ ДСНС залучались 29 чоловіки особового складу та 5 одиниці техніки.

Фото зі сайту ІА АСС
Фото зі сайту ІА АСС
Фото зі сайту ІА АСС
Фото зі сайту ІА АСС
Фото зі сайту ІА АСС
Фото зі сайту ІА АСС

 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації