Чоловік, якого рятували медики на вулиці Садовій від кровотечі, помер у лікарні. Кажуть, ознак насильницької смерті не виявлено
Під час перевірки інформації, опублікованої в соціальних мережах, з'ясувалося, що сьогодні із зупинки громадського транспорту по вулиці Садовій у Чернівцях швидкою допомогою був доставлений в медичний заклад 59-річний чоловік з гострою варикозною кровотечею.
Як повідомили МА АСС у Відділі комунікації поліції, попри всі вжиті медичні заходи, він згодом помер у лікарні.
Що спровокувало венозну кровотечу та остаточну причину смерті встановлюватиме судово-медична експертиза. Ознак насильницької смерті нині не має.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою «природна смерть».
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
На Буковині знайшли мертвим 8-річного хлопчика, якого шукали майже дві доби. Стало відомо, чому пошуки були складними -
Жахливі аварії на Буковині: У Кельменцях загинув 19-річний мотоцикліст, у Сторожинці водійка злетіла в кювет -
У Берегометі перекинулася фура MAN: 29-річний водій загинув, двоє пасажирів у лікарні -
Смертельна ДТП на трасі Київ – Одеса: зіткнулися вантажівка та маршрутка, є загиблі -
У Мамаївцях після ДТП померла 11-місячна дівчинка: водій був п’яним -
Вода у Дністрі впала нижче водозабірної шахти: у Хотині рятують водопостачання насосами
