Через пожежу відключали від світла більшу частину Новодністровська. Через аварію на підстанції на певний час без електрики залишалася частина Чернівців та області

Друзі, через пожежу у м. Новодністровськ на вимогу ДСНС змушені знеструмити лінію 10 кВ, яка живить частину міста, у тому числі й Телецентр. Щойно рятувальники впораються, ми відновимо живлення усім аварійно знеструмленим мешканцям міста.

Як повідомляє АТ “Чернівціобленерго”, знеструмлення через пожежу було нетривалим. Аварійно вимкнені мешканці міста вже заживлені.

Так само за повідомленням мешканців, на нетривалий термін зникало світло у мікрорайоні "Калічанка" у Чернівцях.

Станом на сьогодні Укренерго вже зранку фіксує дефіцит потужності. Причина - подовження терміну аварійного ремонту трьох енергоблоків та плановий ремонт на інших генеруючих енергооб'єктах. Проте, примусові обмеження споживачів не плануються, вводити ГПВ поки не будуть, оскільки залучать аварійну допомогу та імпорт від європейських сусідів.

Тому ваше ощадливе споживання електроенергії, як і раніше актуальне і дуже допоможе енергетикам збалансувати роботу енергосистеми, - йдеться у повідомленні.

ОНОВЛЕНО


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації