Через нічну атаку російських терористів на енергооб’єкти України на Буковині збільшили час знеструмлень в денні години доби.

Командою від регіональних диспетчерів НЕК Укренерго сьогодні, 20 червня від 11:00 до 22:00 ми додали ще одну чергу до вже запланованих відключень за графіками. Тобто кількість груп, які будуть знеструмлені в денні години доби – сьогодні побільшає.

Про це повідомляє АТ “Чернівціобленерго” у Телеграмі.

Енергетики нагадують буковинцям, що з 10 червня формування графіків погодинних відключень змінилося: вони отримують розпорядження про обмеження споживачів не в лімітах, а - кількістю черг та годин вимкнення, яких зобов’язані дотриматися.

Причина сьогоднішнього погіршення ситуації – нічна атака російських терористів на об’єкти енергетики України. Сьогодні рашисти укотре пошкодили об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури у чотирьох областях. Це суттєво вплинуло на обсяг споживання в регіонах – тому отримали додаткові обмеження, - йдеться у повідомленні.

Графік погодинних відключень вводять за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергетичній системі України. Спрогнозувати впровадження таких графіків заздалегідь неможливо.


ВАЖЛИВО!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації