Через негоду на Буковині знеструмленими залишаються села Сучевени, Корчивці, Купка та район Роші у Чернівцях. На вул. Лук’яна Кобилиці впало будівельне риштування

Друзі, станом на ранок, 27 листопада ще не закрили два аварійні вимкнення, які виникли вночі через складні погодні умови. Наразі працюємо над відновленням живлення аварійно знеструмленим мешканцям сіл Сучевени, Корчивці, Купка та міста Чернівці.

Як повідомляє АТ “Чернівціобленерго”, в обох випадках є аварійні ситуації в мережах 10 кВ, тож аварійні та вахтові бригади розподілили роботу, щоб швидше ліквідувати наявні технологічні пошкодження.

Що стосується Чернівців, тут частково знеструмлений район Роші, зокрема вулиці Я. Степового з провулками, Альпійська, Горіхівська, Соцінська, Вашківська, Іліуци, Кисилівська, Веренчанська, Лазурна. Перезаживити споживачів нема можливості, тому працюємо, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.

Також є обірваний провід на куті Л.Кобилиці-Головна, де упало будівельне риштування на електрообладнання. Тут також аварійні бригади вже на місці, перетягнуть провід і відновлять живлення споживачам.


Внаслідок падіння будівельного риштування повністю перекрито рух транспорту на вул. Лукʼяна Кобилиці (на ділянці від вул. Головної до вул. П. Целана).

Про це повідомляє патрульна поліція у Чернівецькій області у Телеграм.

На місці події працюють всі необхідні служби.

Плануйте маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації.

Кермуйте відповідально, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху та не перевищуйте швидкісний режим.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації