Через буревій 14 населених пунктів Буковини частково знеструмлені - "Чернівціобленерго"

Учора звечора і сьогодні, 28 жовтня станом на ранок 14 населених пунктів у Путильській та Вижницькій дільницях частково знеструмлені. Унаслідок сильних поривів вітру маємо аварійні ситуації в мережах 10/0,4 кВ через падіння гілок та дерев, обриви повітряних ліній.

Аварійні та вахтові бригади Обленерго працюють над пошуком та ліквідацією пошкоджень, йдеться у повідомленні АТ “Чернівціобленерго”.

За повідомленням синоптиків сьогодні на території Буковини посилення вітру ще триватиме. Тому можуть і надалі виникати технологічні порушення в роботі електрообладнання та аварійні вимкнення споживачів.

Енергетики просять бути обережними, не наближатися до обірваний проводів, не торкатися електрообладнання. Це дуже небезпечно!

Загалом, через несприятливі погодні умови знеструмлювалися 1045 населених пунктів у 14 областях України.

Фото з відкритих джерел

Про це повідомило Міністерство енергетики.

Як зазначається, знеструмлювалися населені пункти у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях. Загалом без світла залишалися 306 тисяч споживачів. Більшість із них – на Хмельниччині, де знеструмлено 400 населених пунктів.

Також на території області вимикалися лінія міждержавного з'єднання з Угорщиною 750 кВ та ПЛ 750 кВ. Ведуться відновлювальні роботи.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації