Через безгосподарність управлінської компанії без тепла мали залишитися понад 10 багатоповерхівок на Калічанці

МКП "Чернівцітеплокомуненерго" чора зафіксували падіння тиску теплоносія в мікрорайоні Калічанки. Аварійна бригада відразу виїхала на обстеження, де виявила прорив на внутрішній мережі одного з будинків, в підвалі. Це був не просто локальний прорив. А такий, що унеможливлював подачу тепла до будинків. Тож були змушені зупинити теплопостачання.

А знаєте, як відреагували в управлінській компанії? Заявили, що займуться ліквідацією в понеділок… Тобто тисячі мешканців мали залишитися на всі вихідні без тепла, йдеться у повідомленні МКП "Чернівцітеплокомуненерго" у Фейсбук.

За даними підприємства, буквально місяць тому управитель надав гарантійний лист. Іншими словами — запевнив, що всі внутрішні мережі готові до опалювального сезону, і у випадку чого він готовий ліквідувати аварійну ситуацію. Ось і маємо приклад "відповідальності"...

Фото: КП “Чернівцітеплокомуненерго”

Комунальники своїми силами ліквідували витік, впоралися до першої ночі. А зранку додатково замінили внутрішню запірну арматуру та відновили теплопостачання.

Що би не було, а наші абоненти мають бути в теплі і комфорті. Сподіваємося, ця історія надихне управителів більш ретельно підходити до своїх обов'язків. Щодо безвідповідально управителя, то йому виставимо рахунок не тільки за виконані замість нього роботи (ліквідація аварії на внутрішніх мережах), а й за втрати тепла, які виникли через відмову обслуговувати внутрішні мережі, йдеться у повідомленні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації