Аварія зі швидкою у Різдвяну ніч: троє медиків у лікарні (ФОТО)
АВАРІЯ /
Учора пізно ввечері у Чернівцях на проспекті Незалежності сталася аварія. Легковий автомобіль протаранив машину швидкої допомоги, пише ІА АСС.
Як повідомили у патрульній поліції Чернівецької області, водій Audi A4 порушив правила дорожнього руху, а саме - проїхав на заборонний сигнал світлофора. У результаті цього врізався в карету швидкої медичної допомоги.
На винуватця патрульні склали всі матеріали.
Фото патрульної поліції Чернівецької області
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
У Чернівцях з третього поверху готелю випала жінка -
Захід України накрила потужна негода: на Прикарпатті випав град розміром із яйце, міста затопило зливами. Показали, як Вінниччину "бомбило" велетенським градом -
Поверталися з Болгарії: туроператор заперечує інформацію про семигодинне очікування дітьми автобуса на АЗС у Чернівцях -
У Чехії зросла кількість постраждалих внаслідок ДТП, серед них – українці -
На Буковині знайшли мертвим 8-річного хлопчика, якого шукали майже дві доби. Стало відомо, чому пошуки були складними -
Жахливі аварії на Буковині: У Кельменцях загинув 19-річний мотоцикліст, у Сторожинці водійка злетіла в кювет
