Аварія на насосній станції Біла у Чернвцях: воду відключать о 18 годині

Кілька годин раніше ми попередили про те, що у зв’язку з підготовкою до зимового сезону на резервуарах чистої води плануються нічні ремонтно-профілактичні роботи. Об’єкт буде відключено від системи водопостачання, і велика частина міста залишиться на ніч без води. Під час цих робіт заплановано прочистити техніку, відрегулювати насоси тощо.

Але пізніше стало відомо про аварію на насосній станції “Біла”, і це змусило відкорегувати графік подачі води в місто. Вода в резервуарах дійде до критичного мінімуму значно раніше, аніж було заплановано, тому і відключати водопостачання треба значно раніше, пише КП “Чернівціводоканал”.

Ми розуміємо, що не всі чернівчани можуть набрати воду до 18 години. Але і залишити резервуари чистої води зовсім без запасу ми також не можемо, це внутрішнє технологічне питання.

До завтрашнього ранку буде ліквідовано аварію на насосній станції “Біла” і завтра протягом дня вода буде подаватись в місто у звичному режимі. Потім - ще два дня відключень з 22:00 до 08:00 год.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації