Новим керівником Чернівецької митниці призначили полковника СБУ Юрія Герасимова. Яким майном він володіє?

Наказом Державної митної служби України від 22.01.2024 року Герасимова Юрія Володимировича, який з 10.10.2023 року був виконувачем обов'язків начальника Чернівецької митниці, призначено на посаду начальника Чернівецької митниці.

Юрій Герасимов - юрист за фахом, випускник Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

Як повідомляє у Фейсбук пресслужба Чернівецької митниці, в період з 2004 по 2021 роки проходив службу на офіцерських посадах в оперативних підрозділах Служби безпеки України, полковник СБУ.

У вересні 2021 року розпочав свою роботу в митних органах, до призначення на Чернівецьку митницю очолював Харківську та Одеську митниці.

Одружений, виховує двох дітей.

Попереднього керівника Чернівецької митниці, який міг сприяти переміщенню електронних сигарет поза митним контролем на понад 40 млн грн, звільнили у грудні 2023 року. Ще двоє митників отримали підозри.

Про це повідомляла пресслужба Держмитслужби у Facebook.

У серпні цього року було проведено позапланову перевірку, під час якої виявили факти можливої протиправної діяльності керівника та посадових осіб Чернівецької митниці.

"Так, були встановлені факти,які свідчать про сприяння посадовцями переміщенню електронних сигарет поза митним контролем на загальну суму понад 40 млн грн. Завдяки тісній взаємодії Держмитслужби та митних органів Румунії, вдалося отримати підтвердження цієї інформації.

У подальшому Держмитслужба ініціювала ряд дисциплінарних проваджень та застосувала заходи дисциплінарного впливу до 17 митників. Посадовця, який на той час виконував обов'язки начальника Чернівецької митниці, звільнено з посади", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що матеріали перевірки про факт скоєння можливого кримінального правопорушення скерували до правоохоронних органів. Двоє посадовців митниці отримали підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 ККУ.

З грудня 2023 року Юрій Герасимов виконував обов'язки керівника Чернівецької митниці.


Яким майном володіє Герасимов? Декларація про доходи

У 2022 році Герасимов працював керівником Харківської та Одеської митниць, де отримав 168,5 тис. грн та 174,7 тис. грн зарплати відповідно. Щодо грошових активів, то Юрій Герасимов тримає у банках майже 50 тис. грн та 9999 доларів, а готівкою зберігає 10 тис. доларів.

Відповідна інформація вказана у щорічній декларації чиновника за 2022 рік на сайті НАЗК, передає molbuk.ua

Дружина митника на банківських рахунках тримає понад 30 тис. грн, а також 4,7 тис. євро та майже 24 тис. доларів. Готівкою пані Неля зберігає 45 тис. доларів.

До того ж Герасимов має статус учасника бойових дій, за що отримав соціальні виплати у розмірі 18,5 тис. грн. Дружина Герасимова за 2022 рік отримала 80 тис. гривень соціальних виплат як внутрішньо переміщена особа. Сама ж Неля Герасимова працює в селянському господарстві "КОВАЛЬЧУКІВСЬКЕ", де за 2022 рік отримала зарплатні на суму майже 50 тисяч гривень.

Юрій Герасимов володіє трьома земельними ділянками, площі яких - 20 000, 1500, 915 квадратних метрів. Всі вони знаходяться в Харківській області. Також у власності митника є домоволодіння площею 144,9 м2 та житловий будинок, загальна площа якого - 20 м2. Обидва об'єкти знаходяться в селищі Високий, що на Харківщині.

Дружина Герасимова володіє квартирою в Харкові площею в 75 м2. Також митник вніс у декларацію будинок Людмили Яризько, де тимчасово, як внутрішньо переміщені особи, проживають його діти та дружина.

Також Неля Герасимова у 2019 році купила автівку "Toyota Camry" 2019 року випуску, а у червні 2022 року вона придбала легковий автомобіль "Toyota Rav4" 2020 року випуску. Сам пан Юрій володіє мотоциклом "HARLEY-DAVIDSON" 2008 року випуску.

На фото мотоцикл "HARLEY-DAVIDSON" 2008 року випуску. Фото ілюстративне.

Дружина Юрія Герасимова має 33% корпоративних прав, оцінених у 1000 гривень, у товаристві з обмеженою відповідальністю "Центр надання правової допомоги Ратум".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації