Мотоцикли, іномарки та причепи: які авто задекларували глави обласних митниць

Видання «Слово і діло» вивчило декларації і проаналізувало, які транспортні засоби мають керівники регіональних митниць.

Виконуючий обов"язки керівника Буковинської митниці Г.Чік задекларував лише автомобіль Daewoo Sens, 2005 року випуску. Невже він на ньому їздить на роботу? Якщо це так, то це дійсно неймовірно скромно.

Які транспортні засоби мають керівники митниць. Інфографіка Слово і діло.

Найбільше автівок задекларував очільник Одеської митниці Денис Пудрик. У власності митника та його дружини є сім транспортних засобів:

Mercedes-Benz GLS 350 D 4 MATIC, 2016 р. в.
Renault Dokker, 2016 р. в.
Mercedes-Benz GLE 400 4 MATIC, 2015 р. в.
Toyota Camry, 2013 р. в.
Renault Dokker, 2020 р. в.
Мотоцикл (мопед) Zongshen Zs1000dzh-3, 2020 р. в.
Kia Sorento, 2018 р. в.

А от глава Поліської митниці Сергій Панчук має два автомобілі Nissan Patrol та Mercedes GLS 350, один саморобний причіп та один водний засіб RIWA 400.

Подібна декларація й в очільника Подільської митниці Юрія Мацібори. У звітності митник задекларував причіп Сантей 750-221, Mercedes-Benz B 250 та Volkswagen Amarok.

Єдиний серед обласних митників не подав декларації голова Галицької митниці Андрій Колобродов, оскільки його лише нещодавно призначили на посаду виконувача обов'язків – 30 березня 2021 року.

Інші митники мають по одній або дві автівки, а є й ті, що зовсім не задекларували транспортних засобів. Наприклад, Михайло Товт, що очолює Закарпатську митницю, а також керівниця Київської структури ‒ Євгенія Романчикова. Транспортні засоби не зазначили також Максим Чумаченко, який від 2020 року очолює Чорноморську митницю та Галина Поташнікова, яка керує Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

Інфографіка: Держмитслужба

Нагадаємо! У конкурсі на зайняття посад начальників регіональних митниць беруть участь 178 кандидатів

6 травня відбувся перший етап конкурсу на посади начальників митниць - тестування на знання законодавства.

Загалом, на конкурси допущено 178 учасників, які подали 354 заявки на посади 14 начальників митниць (Що цікаво - деякі кандидати подавали документи на кілька митниць одночасно).

Як повідомляє пресслужба Державної митної служби України, найбільше учасників конкурсу на:

Закарпатській митниці - 38 кандидатів

Волинській митниці - 31 кандидат

Чернівецькій митниці - 31 кандидат

Одеській митниці - 28 кандидатів

Київській митниці - 28 кандидатів

Залишається лише “дивуватися”, як при таких відносно скромних задекларованих статках та автівках (більше половини з яких явно не “першої свіжості”), спостерігається такий шалений конкурс на посади керівників регіональних митниць? Чи може щось тут не те? )


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації