Ліквідація контрабандних схем: тотальні обшуки СБУ і ДБР проходять на митницях по всій Україні, зокрема, й на Чернівецькій. Запаранюк натякає "на корупцію"

СБУ та ДБР у взаємодії з Офісом Генерального прокурора проводять сьогодні масштабну спецоперацію.

Наразі розпочалися обшуки у Центральному апараті Державної митної служби та Волинській, Львівській, Житомирській, Тернопільській, Чернівецькій, Одеській, Київській, Рівненській і Закарпатській регіональних митницях України.

Також встановлено близько 50 суб’єктів господарської діяльності, які допомагали митникам реалізовувати тіньові схеми, повідомляє пресслужба СБУ.

Наразі їхня діяльність заблокована. Співробітники правоохоронних органів працюють на окремих ділянках державного кордону України та у пунктах пропуску з метою припинення незаконної діяльності та ліквідації контрабандних схем.

Після завершення першочергових слідчих дій буде надана більш детальна інформація щодо вчинення корупційних правопорушень працівниками Держмитслужби та діяльності її територіальних органів.


Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк каже, що не знає, з чим пов'язані обшуки Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань на Чернівецькій митниці.

Про це він повідомив під час відкриття КПП "Дяківці", пише МБ.

"Не можу нічого сказати про обшуки, адже я про них почув, їдучи в машині на відкриття КПП "Дяківці". Наразі я не маю жодної додаткової інформації", - сказав Руслан Запаранюк.

Також посадовець не зміг сказати, чи очікувати зміни керівництва на Чернівецькій митниці.

"Я не можу це прокоментувати, бо не вповноважений. Такі призначення відбуваються на іншому рівні. Я можу сказати одне, що в такий період ми не можемо допустити жодної корупції з будь-яких провладних ешелонів", - зазначив посадовець.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації