Держмитслужба влаштувала потужний шмон на Буковині: за сприяння контрабанді покарано 17 митників, двоє отримали підозри, керівника Чернівецької митниці - звільнено

За ініціативи Держмитслужби в серпні поточного року було проведено позапланову перевірку, під час якої виявлено факти можливої протиправної діяльності керівника та посадових осіб Чернівецької митниці.

Про це повідомляє Державна митна служба України.

Так, були встановлені факти, які свідчать про сприяння посадовцями переміщенню електронних сигарет поза митним контролем на загальну суму понад 40 млн грн. Завдяки тісній взаємодії Держмитслужби та митних органів Румунії, вдалося отримати підтвердження цієї інформації.

У подальшому Держмитслужба ініціювала ряд дисциплінарних проваджень та застосувала заходи дисциплінарного впливу до 17 митників. Посадовця, який на той час виконував обов'язки начальника Чернівецької митниці, звільнено з посади.

Матеріали перевірки про факт скоєння можливого кримінального правопорушення було скеровано до правоохоронних органів.

Відтак сьогодні двоє посадових осіб митниці отримали підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України.

У межах взаємодії з правоохоронними органами Держмитслужба постійно надає всебічне сприяння у розслідуванні порушених кримінальних проваджень. Держмитслужба не толерує таку поведінку посадовців і продовжуватиме роботу з викриття та притягнення до відповідальності винних.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації