Чернівецькі митники завадили вивезенню з України антикварних книг, виданих у ХVIII-XIX ст.ст.

На територію п/п «Дяківці-Раковець» Чернівецької митниці 25.11.2023 року в'їхав автомобіль, яким двоє громадян України прямували з України до Румунії в приватних справах.

Як повідомляє Чернівецька митниця, вказані громадяни для проходження митного контролю обрали смугу «зеленому коридору», чим заявили про те, що переміщувані ними через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Однак, в ході здійснення митного контролю посадовими особами митниці виявлено не задекларовані та не пред'явлені до митного контролю книги в кількості 100 штук та 1 ікона, які підпадають під встановлені законодавством обмеження, щодо вивезення з митної території України, відповідно до Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей».

Жодних дозвільних документів на право переміщення через державний кордон України вищевказаних предметів у вищевказаних громадян не було.

Митниками запроваджено справу про порушення митних правил за ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України. Не задекларовані книги та ікону тимчасово вилучено.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації