На прем"єру вистави Лесі Воронюк «Колядка для сопілки з оркестром» до Чернівців приїде актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв

15 грудня 2021 року о 13.00 годині у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка відбудеться пресконференція з нагоди прем’єри музично-поетичної вистави «Колядка для сопілки з оркестром» та книги «Оберемок сонетів». «Колядка для сопілки з оркестром» - поетично-музична вистава, в якій органічно переплітаються сучасні вінки різдвяних сонетів зі старовинними буковинськими колядками та симфонічними музичними аранжуваннями.

Вистава є глибинним поєданням здобутків культурної спадщини із творчістю сучасних українських митців, яке за настроєм покликане занурити в атмосферу українського різдвяного духу, наповненого неповторним сплетінням колядок, симфонії та поезії.

Сонети письменниці Віри Китайгородської з нової книги «Оберемок сонетів» читає актор, режисер, громадський діяч Ахтем Сеітаблаєв; старовинні буковинські колядки виконує співачка, музична продюсерка, дослідниця традиційної української музики Уляна Горбачевська; аранжування створено головним диригентом та художнім керівником Чернівецької обласної філармонії
імені Д. Гнатюка Йосипом Созанським; сопілковий супровід - від музиканта віртуоза Максима Бережнюка; візуалізації - художниці Василини Мельник.

Режисерка та продюсерка: Леся Воронюк

Прем’єра вистави відбудеться 17 грудня о 18.30 у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка.


Коментарі:
Більше новин по темі: