Броніслав Тутельман і воєнне сьогодення Чернівців. Відомий художник презентував БукІнфо свою нову фотоінсталяцію

Саме так так бачить нинішнє воєнне сьогодення відомий чернівецький художник, митець Броніслав Тутельман. Наше місто стало притулком для багатьох українців, які змушені були шукати прихисток в Західній Україні, зокрема, нашому чудовому місті.

В одному з інтерв"ю пан Тутельман сказав про свою творчість: "У своїх картинах розповідаю про себе, свою власну ситуацію у світі. Засоби та форми зображення, якими користуюсь, часто носять асоціативний характер, достатньо далекий від візуальної реальності. Мої пошуки є результатом моїх спостережень за природою та містом, роздумами над історією та культурою країни та дослідженням традицій живопису..."

Наразі картини художника знаходяться в колекціях багатьох країн світу, зокрема, Польщі, Австрії, Франції, Нідерландах, США.

Художник багато мандрував, але завжди жив у Чернівцях. “Питання “Де краще?” – надто спроще­не, наївне, – коментує він ЗМІ. – У мене були виставки в Ізраїлі, в Австрії – та я ніколи не ставлю питання “де краще, де гірше”. Економічна площина в кожній країні інша, і вона не є вирішальною. Так не можна порівнювати”.

І у нинішній воєнний час митець не залишається осторонь важких для нашої країни випробувань - нападу рашистів на Україну, займає активну громадянську позицію, щиро вболіває за долю рідної України та наулюбленішого міста над Прутом.

Щиро дякуємо, маестро!

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: