Зеленський привіз у Вільнюс бойовий прапор бригади, в якій служать багато буковинців

Президент України Володимир Зеленський привіз у Вільнюс бойовий прапор 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс", яка воює під Бахмутом, заявивши, що це одна з визначальних битв за свободу Європи. Він подарував прапор 10 ОГШБр "Едельвейс" столиці Литви.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Український прапор - хоч і пробитий кулями, але живий, гордий та вільний, - означає, що і кожен прапор націй Європи буде живим, гордим та вільним. Там, у руїнах Бахмута, на полях інших битв в Україні залишаться розбитими російські загарбницькі амбіції. І не Україна чи хтось інший у нашій Європі, а саме вони, російські загарбницькі амбіції, будуть у руїнах!" - сказав Зеленський.

Він подякував громадянам Литви за підтримку, прихисток українців, які рятувалися від війни, за оборонну допомогу та позицію Литви щодо руху України в НАТО.

"Українські прапори на литовських вулицях однозначно доводять: ми вже союзники, і Україна захистить і свою, і вашу свободу. І ніколи, ніколи й нікому не можна озиратися на Москву", - підкреслив Зеленський.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації