Японські дослідники виявили щонайменше двох двійників Путіна: вони надали докази

Для ідентифікації обличчя та голосу було застосовано технології штучного інтелекту.

Японські фахівці з розпізнавання облич і голосової ідентифікації підтвердили, що президента РФ Володимира Путіна на публічних заходах підміняють двійники.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на британський таблоїд The Sun.

Проаналізувавши різні виступи Путіна з використанням технологій штучного інтелекту, японські експерти дійшли висновку, що російський президент має щонайменше двох двійників.

В якості реального Путіна дослідники обрали того, який у травні 2023 року був на військовому параді на Красній площі.

Порівняння рис обличчя виявило, що президент Путін, який у грудні 2022 року проїхав Кримським мостом за кермом автомобіля Mercedes, лише на 53% збігається з Путіним на параді.

Ще менше – лише 40% збігу – японські експерти виявили у “парадного Путіна” з президентом, який у березні 2023 року здійснив поїздку до Маріуполя.

Водночас Путін, який був в Маріуполі, та Путін на Кримському мосту схожі лише на 18%, стверджують японські дослідники. Згідно з їхніми висновками, ШІ-аналіз чітко вказує на ймовірність щонайменше двох двійників.

Дослідники провели також аналіз голосу Путіна. Фахівці Японського інституту аудіокомунікацій, які зазвичай співпрацюють з поліцією при пошуку та ідентифікації злочинців, порівняли, як говорив Путін слово “спасибо” у зверненні на Євразійському економічному форумі в травні 2023 року та на трьох інших публічних виступах. Експерти виявили "сильні відмінності" в тому, як Путін вимовляє звук "с", а також характерні розбіжності в інших складах "("па" та "сі").

“Умови запису були різними, і вимова може відрізнятися, але все ж таки досить рідко бувають настільки сильні відмінності. Зараз ми маємо сказати, що існує висока ймовірність того, що ці голоси належать різним людям”, — заявив один із авторів дослідження Мастутоші Мураока.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації