"Виведення наших військ ніколи не буде": Путін зробив нову цинічну заяву і знову забрехався про мотиви нападу на Україну

Кремлівський диктатор Володимир путін зробив чергову цинічну заяву про війну в Україні та можливість переговорів. Він намагається переконувати, що виведення російських військ з України "не буде ніколи".

Таку заяву Путін зробив 20 червня на пресконференції за підсумками візиту до В'єтнаму. Про це повідомляють російські пропагандисти, пише Oboz.ua

За словами диктатора, переговори щодо України можуть відбутися нібито "в будь-який момент, але росія діятиме, виходячи з поточної ситуації". Путін додав, що умови агресора "змінюватимуться залежно від ситуації на землі".

"Україна здійснила агресію не проти росії, а проти республік Донбасу, які тоді ще не входили до рф, а договір про взаємодопомогу застосовується в разі агресії проти рф", – сказав він.

При цьому російський диктатор заявив, що в рф нібито "ніколи не відмовлялися від переговорів, але не на умовах якихось формул".

"Ми готові продовжувати переговори з Україною на підставі того, чого було досягнуто у Стамбулі", – сказав він.

Окрім того, Путін зазначив: якщо переговори означають виведення окупаційних військ, то "цього нібито не буде". Водночас, за його словами, з Кремлем поки що ніхто не виходив на зв'язок із Верховної Ради щодо "кулуарних переговорів".

"Якщо ведення переговорів пов'язується з виведенням наших військ, то цього ніколи не станеться, бо київський режим не хоче уникати влади. Отже, Київ зацікавлений у тому, щоб наші війська там залишалися", – сказав він.

Нагадаємо, 14 червня, напередодні Саміту миру України, що проходив у Швейцарії, російський диктатор Володимир Путін висунув цинічні умови для початку переговорів із Києвом. Зокрема, він заявив, що для початку переговорів українські війська мають бути повністю виведені з території так званих "ДНР", "ЛНР", а також із Херсонської та Запорізької областей. Ще однією умовою РФ є нейтральний, позаблоковий та без'ядерний статус України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації